RoleplaY Golden RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Noul forum http://golden-rpg.tk/
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cuvinte-cheie
Ultimele subiecte
» Model de reclamatie
Aplicatii lider[on] I_icon_minitimeMar Ian 13, 2015 6:49 pm Scris de Alin1707

» asdadgasgasdfasdf
Aplicatii lider[on] I_icon_minitimeLun Ian 05, 2015 8:27 pm Scris de Voikis

» asdasfdadgfasdfasfsdf
Aplicatii lider[on] I_icon_minitimeLun Ian 05, 2015 8:23 pm Scris de Voikis

» Aplicati Lider Balas.
Aplicatii lider[on] I_icon_minitimeMar Dec 16, 2014 8:23 pm Scris de SuperStaR

» Model reclamatie
Aplicatii lider[on] I_icon_minitimeDum Dec 14, 2014 4:42 pm Scris de Mrs.Psycho

» Reclamatie Psychokill
Aplicatii lider[on] I_icon_minitimeDum Dec 14, 2014 4:00 pm Scris de AIM.NiKe.Capone

» Model cereri unban
Aplicatii lider[on] I_icon_minitimeDum Dec 14, 2014 1:50 pm Scris de Cosneanu

» Reclamatie psychoKiLL
Aplicatii lider[on] I_icon_minitimeSam Dec 13, 2014 12:31 am Scris de Point

» Aplicatii lider F.B.I
Aplicatii lider[on] I_icon_minitimeVin Dec 12, 2014 5:45 pm Scris de vlad

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Parteneri
forum gratuit




 

 Aplicatii lider[on]

In jos 
+2
CaMaTaRu
Voikis
6 participanți
AutorMesaj
Voikis
Admin
Voikis


Mesaje : 112
Data de înscriere : 07/11/2014
Localizare : Calarasi

Aplicatii lider[on] Empty
MesajSubiect: Aplicatii lider[on]   Aplicatii lider[on] I_icon_minitimeMier Noi 26, 2014 2:17 pm

Aplicatiile lider le astept prin pm



Am deschis această categorie a forumului pentru a oferi șansă tuturor să se facă remarcați. Dacă considerați că sunteți capabili de o astfel de funcție atunci citiți cu atenție cerințele minime și trimitetimi un pm

Factiuni in cautare de lider: Paramedic , School Instructors , Ballas Gang , Grove Street Gang si The Triad's Mafia

Cerințe minime:
- Joc:
-- nivelul minim pentru a deveni Lider este 4.
-- numărul minim de ore jucate nu trebuie să fie sub 10.
-- să nu fi primit ban pentru încălcări grave ale Regulamentului Serverului.
-- să nu fi avut conturi vechi de pe care s-au cauzat probleme.
-- să nu fi avut conflicte cu vreunul dintre membrii echipei de admini.
-- să fi avut cel puțin rank 2 într-o facțiune de tipul celeia pentru care aplici.

Titlul pm-ului:
Numele din joc, nivelul, ore jucate, facțiune, rank (Ex. Voikis - Level 69 - 69 ore jucate - LSPD - Rank 6).

Conținutul pm-ului:

-- Nick:
-- Nick-uri anterioare:
-- Factiunea pentru care aplici?:
-- Level:
-- Banuri sau Warnuri primite și motivul acestora:
-- Intervalul în care jucați:
-- Facțiuni cu rank 2+ și vechimea în acestea:
-- Facțiuni din care ați ieșit cu FP și motivul pentru acest lucru:
-- Vârsta reală:
-- Biografie reală (minim 30 cuvinte):
-- De ce dorești funcția de Lider și de ce crezi că ar trebui să te acceptăm pentru această funcție?:
-- Câte ore petreceți minim în joc pe zi?

Atenție: Fiecare lider trebuie să dispună de suficient timp liber pentru a se ocupa de facțiunea sa. Nu aplicați pentru o astfel de funcție dacă nu aveți timp liber sau urmează să aveți o inactivitate îndelungată în scurt timp.
Tratați acest model de aplicație cât se poate de serios, nu îl completați în grabă căci îl veți completa degeaba. Oferiți toate detaliile necesare și cât mai amănunțit pentru a vă spori șansele. Sinceritatea ajută întotdeauna. Pe cine prindem că minte va fi automat respins.


Ultima editare efectuata de catre Voikis in Vin Noi 28, 2014 6:07 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://rpggolden.forumgratuit.ro
CaMaTaRu




Mesaje : 27
Data de înscriere : 22/11/2014

Aplicatii lider[on] Empty
MesajSubiect: Re: Aplicatii lider[on]   Aplicatii lider[on] I_icon_minitimeVin Noi 28, 2014 9:26 pm

-- Nick:Andrey
-- Nick-uri anterioare:-
-- Factiunea pentru care aplici?:School instructor
-- Level:13
-- Banuri sau Warnuri primite și motivul acestora:0
-- Intervalul în care jucați:Depinde
-- Facțiuni cu rank 2+ și vechimea în acestea:Mai multe
-- Facțiuni din care ați ieșit cu FP și motivul pentru acest lucru:0
-- Vârsta reală:17
-- Biografie reală (minim 30 cuvinte):-
-- De ce dorești funcția de Lider și de ce crezi că ar trebui să te acceptăm pentru această funcție?:Experienta
-- Câte ore petreceți minim în joc pe zi?12/24
Sus In jos
Cristian134




Mesaje : 6
Data de înscriere : 25/11/2014
Varsta : 23
Localizare : Constanta

Aplicatii lider[on] Empty
MesajSubiect: Re: Aplicatii lider[on]   Aplicatii lider[on] I_icon_minitimeSam Noi 29, 2014 11:29 am

-- Nick:Cristian134
-- Nick-uri anterioare:-
-- Factiunea pentru care aplici?:Tow Truck Company
-- Level:4
-- Banuri sau Warnuri primite și motivul acestora:0/3
-- Intervalul în care jucați:1-2 ore
-- Facțiuni cu rank 2+ și vechimea în acestea:Nu
-- Facțiuni din care ați ieșit cu FP și motivul pentru acest lucru:Nu
-- Vârsta reală:14
-- Biografie reală (minim 30 cuvinte):Salut eu sunt Cristy si sper sa intru printre voi si sa fiu chiar leader deoarece nu am fost niciodata lider si vreau sa fiu si vreau sa ajut playeri cu tractari 100% asigurate si sigure
-- De ce dorești funcția de Lider și de ce crezi că ar trebui să te acceptăm pentru această funcție?:Deoarece as vrea sa incerc sa fiu lider si daca vreti sa ma acceptati bine daca nu asta e.
-- Câte ore petreceți minim în joc pe zi?:1ora
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Aplicatii lider[on] Empty
MesajSubiect: Re: Aplicatii lider[on]   Aplicatii lider[on] I_icon_minitimeSam Noi 29, 2014 8:01 pm

-- Nick: Slayder))
-- Nick-uri anterioare: Nu am nick-uri anterioare.
-- Factiunea pentru care aplici?: Los Santos Police Departament | Rank 7 | Lider.
-- Level: La moment am level 5.
-- Banuri sau Warnuri primite și motivul acestora: Nu am primit Ban sau Warn pe acest server.
-- Intervalul în care jucați: Sunt la scoala de la ora 08:30 pana la 14:00, respectiv 15:00, joc dupa scoala.
-- Facțiuni cu rank 2+ și vechimea în acestea: Taxi Los Santos - rank 2 | National Guard - rank 7 |
-- Facțiuni din care ați ieșit cu FP și motivul pentru acest lucru: Nu am iesit in nicio factiune cu FP.
-- Vârsta reală: Am o frumoasa varsta de 14 ani.
-- Biografie reală (minim 30 cuvinte): Salut! Ma numesc Victor si am 14 ani. Sunt o fire calma. Imi plac oamenii cu care poti comunica, sunt un baiat cu ce-i 7 ani de acasa, hobby-urile mele sunt comunicarea cu prietenii, fotbalul, iesitul cu prietenii, bascket-ul, si nu in ultimul rand sa joc SA:MP. Spiritul de observatie ma ajuta extrem de mult in multe situatii la fel ca si simtul umorului, nu renunt foarte usor la lucrurile importante, ascult pe oricine deoarece poate sa invat foarte multe chestii valoroase, dupa parerea mea sunt o persoana sociabila, respectuasa si prietenoasa.
-- De ce dorești funcția de Lider și de ce crezi că ar trebui să te acceptăm pentru această funcție?: Am decis ca sa devin lider la aceasta factiune deoarece am observat ca liderul acesteea este foarte inactivi, membri fara sprijin, aceste-i factiunii ii trebuie un lider activ si responsabil, am experienta in aceasta functie, si vreau sa ajut aceasta factiune.
-- Câte ore petreceți minim în joc pe zi?: 1-5-10 ore pe zi.
Sus In jos
CaMaTaRu




Mesaje : 27
Data de înscriere : 22/11/2014

Aplicatii lider[on] Empty
MesajSubiect: Re: Aplicatii lider[on]   Aplicatii lider[on] I_icon_minitimeDum Noi 30, 2014 5:14 am

-- Nick:Andrey
-- Nick-uri anterioare:CaMaTaRu
-- Factiunea pentru care aplici?: Los Santos Police Departament
-- Level:13
-- Banuri sau Warnuri primite și motivul acestora:-
-- Intervalul în care jucați:cam tot timpu admini ma stiu
-- Facțiuni cu rank 2+ și vechimea în acestea:lider grove rank 7 / lider sicilian rank 7/ hitman rank 7/School rank 7
-- Facțiuni din care ați ieșit cu FP și motivul pentru acest lucru:-
-- Vârsta reală:15
-- Biografie reală (minim 30 cuvinte):=
-- De ce dorești funcția de Lider și de ce crezi că ar trebui să te acceptăm pentru această funcție?: Eu zic ca as fi demnt pentru a conduce factiunea aceasta . Aceasta factiune are nevoie de un lider demn de a conduce factiunea , eu zic ca ma pricep de minune alegeti voi
-- Câte ore petreceți minim în joc pe zi?cam tot timpu ma stiu admini
Sus In jos
AIM.NiKe.Capone

AIM.NiKe.Capone


Mesaje : 46
Data de înscriere : 24/11/2014
Varsta : 25
Localizare : Calarasi.

Aplicatii lider[on] Empty
MesajSubiect: Re: Aplicatii lider[on]   Aplicatii lider[on] I_icon_minitimeDum Noi 30, 2014 5:50 pm

-- Nick:[AIM]NiKe.Capone
-- Nick-uri anterioare:-
-- Factiunea pentru care aplici?:Grove Street
-- Level:6
-- Banuri sau Warnuri primite și motivul acestora:-
-- Intervalul în care jucați:14,15:00 -21,22-00
-- Facțiuni cu rank 2+ și vechimea în acestea:The sicilian rank 2 /Balas rank 6.
-- Facțiuni din care ați ieșit cu FP și motivul pentru acest lucru:-
-- Vârsta reală:15
-- Biografie reală (minim 30 cuvinte):Salut ! Ma numesc Cristian si sunt din Calarasi.Imi place mult sa ma joc pe Sa:mp si sa ies afara cu baieti la un fotbal,tenis etc.
-- De ce dorești funcția de Lider și de ce crezi că ar trebui să te acceptăm pentru această funcție?:Am decis ca sa devin lider la aceasta factiune deoarece am observat ca liderul acesteea este foarte inactivi, membri fara sprijin, aceste-i factiunii ii trebuie un lider activ si responsabil, am experienta in aceasta functie, si vreau sa ajut aceasta factiune.
-- Câte ore petreceți minim în joc pe zi?3-6
Sus In jos
Fr3akaZ01d




Mesaje : 10
Data de înscriere : 26/11/2014

Aplicatii lider[on] Empty
MesajSubiect: Re: Aplicatii lider[on]   Aplicatii lider[on] I_icon_minitimeLun Dec 01, 2014 9:13 am

-- Nick:[RaP]PoliceMAN
-- Nick-uri anterioare:nu am avut
-- Factiunea pentru care aplici?:Taxi
-- Level: 6
-- Banuri sau Warnuri primite și motivul acestora:nu am primit niciodata
-- Intervalul în care jucați:nu am exact dar joc numai samp si pe svr asta stau mult deoarece mam straduit sa fac cat mai bine
-- Facțiuni cu rank 2+ și vechimea în acestea:aM  rank 2
-- Facțiuni din care ați ieșit cu FP și motivul pentru acest lucru:nu am mai avut alta
-- Vârsta reală:16
-- Biografie reală (minim 30 cuvinte):Salut Ma numesc Alexandru sunt din Galati si am 16 ANI.Imi place foarte mult fotbalul pentru  ca joc cu niste prieteni care stiu sa piarda sau sa castige fara a se lauda si fara a face galagie cand pierd.Am note ff bune pentru ca ma straduiesc sa fac ceva cu viata mea nu sa o arunc la gunoi. Sunt un baiat care isi ajuta parintii la nevoie!
-- De ce dorești funcția de Lider și de ce crezi că ar trebui să te acceptăm pentru această funcție?:Pentru ca liderii nu prea intra si chiar azi 2 player mau intrebat daca pot sa ii bag in aceasta factiunea acesta este si motivul pentru care trebuie sa ma acceptati+ ca sunt f active si transport playerii unde vor! fara probleme
-- Câte ore petreceți minim în joc pe zi?cam vreo 7-9 ore
Sus In jos
SebyHulpus




Mesaje : 3
Data de înscriere : 01/12/2014

Aplicatii lider[on] Empty
MesajSubiect: Re: Aplicatii lider[on]   Aplicatii lider[on] I_icon_minitimeLun Dec 01, 2014 8:21 pm

-- Nick: SebyHulpus
-- Nick-uri anterioare: Nu, am avut.
-- Factiunea pentru care aplici?: Los Santos Police Departament.
-- Level: 3.
-- Banuri sau Warnuri primite și motivul acestora: 0/3
-- Intervalul în care jucați: 14:00-23:00.
-- Facțiuni cu rank 2+ și vechimea în acestea: Ballas gang , rank 6 , timp 1 luna.
-- Facțiuni din care ați ieșit cu FP și motivul pentru acest lucru: Nu am iesit cu FP , am cerut demisie.
-- Vârsta reală: 14 ani.
-- Biografie reală (minim 30 cuvinte): O fire optimista, cu stare de bine intotdeauna, imi place sa-mi fac prieteni noi, sunt calm, cu simtul umorului si entuziasmat cate-odata.
-- De ce dorești funcția de Lider și de ce crezi că ar trebui să te acceptăm pentru această funcție?: Doresc functia de lider pentru ca sunt activ si sunt capabil de a lucra in echipa ca Lider .
-- Câte ore petreceți minim în joc pe zi? 6-7 ore.
Sus In jos
SebyHulpus




Mesaje : 3
Data de înscriere : 01/12/2014

Aplicatii lider[on] Empty
MesajSubiect: LSPD   Aplicatii lider[on] I_icon_minitimeLun Dec 01, 2014 8:21 pm

-- Nick: SebyHulpus
-- Nick-uri anterioare: Nu, am avut.
-- Factiunea pentru care aplici?: Los Santos Police Departament.
-- Level: 3.
-- Banuri sau Warnuri primite și motivul acestora: 0/3
-- Intervalul în care jucați: 14:00-23:00.
-- Facțiuni cu rank 2+ și vechimea în acestea: Ballas gang , rank 6 , timp 1 luna.
-- Facțiuni din care ați ieșit cu FP și motivul pentru acest lucru: Nu am iesit cu FP , am cerut demisie.
-- Vârsta reală: 14 ani.
-- Biografie reală (minim 30 cuvinte): O fire optimista, cu stare de bine intotdeauna, imi place sa-mi fac prieteni noi, sunt calm, cu simtul umorului si entuziasmat cate-odata.
-- De ce dorești funcția de Lider și de ce crezi că ar trebui să te acceptăm pentru această funcție?: Doresc functia de lider pentru ca sunt activ si sunt capabil de a lucra in echipa ca Lider  .
-- Câte ore petreceți minim în joc pe zi? 6-7 ore.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aplicatii lider[on] Empty
MesajSubiect: Re: Aplicatii lider[on]   Aplicatii lider[on] I_icon_minitime

Sus In jos
 
Aplicatii lider[on]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aplicatii lider F.B.I
» Aplicatii lider Taxi
» Aplicatii lider Sicilian Mafia
» Aplicatii lider Grove Street
» Aplicatii lider School Instructors

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RoleplaY Golden RPG  :: Recrutare staff :: Aplicatii Lider[off]-
Mergi direct la: